ForDance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas LA deju čempionāts - Juniori 2

Go down

Latvijas LA deju čempionāts - Juniori 2 Empty Latvijas LA deju čempionāts - Juniori 2

Post  Admin Trešdiena Aprīlis 27, 2011 4:55 pm

Zivtele 09.02.11 00:00
Kurš tad jūsuprāt būs čempions šajā vecuma grupā?

Lelle 09.02.11 11:03
Vienu var pateikt 100%, ka par galveno titulu cīnīsies 2 pāri - Karls ar Paulu un Natans ar Ļizu. Pārējie visi pāri ir galvas tiesu švakāki. Kā pagājušais gads rādīja, tad Karls un Natans periodiski mainījās līdera pozīcijā un tas nav nekas brīnumains. Šajā vecumā pāri attīstas nestabili - te ātrāk, te lēnāk. Tā kā atkal viss būs atkarīgs no tā kādā sagatavošanas stadijā katrs no šiem pariem būs tieši šajā dienā, un kas nav mazsvarīgi no viņu emocionālā stāvokļa, no nerviem, jo nervu sistēma šajā vecumā vēl ir nestabila, kā nekā bērni vēl vien ir...

AigarS 13.02.11 13:43

Rīta kafija izdzerta, var arī atsaukt atmiņā vakardienu un iziet cauru katrai grupai ar saviem svaigiem iespaidiem...
Junioru 2 grupā absolūti pamatoti galvenā cīņa bija paredzama starp Natanu&Ļizu un Karlu&Paulu. Jāpiekrīt Lellei, ka šajā vecumgrupā izšķirošais un noteicošais ir pāra sagatavotība tieši uz šo dienu un pats galvenais emocionālais stāvoklis. Absolūti pelnīta pirmā vieta un otrā vieta. Bet zinot šos divus pārus, var jau tagad paredzēt arī to, ka pēc mēneša savstarpējas cīņas rezultāts var arī mainīties... Gribas novēlēt veiksmi abiem pāriem Pasaules čempionātā, kurs kā zinam šoreiz nenorisināsies Latvijā, un tātad dzimtās sienas palīdzēt nevarēs. Tātad priekšā šiem pāriem stāv kā vienmēr darbs, darbs un darbs...
Par pārējiem finālistiem. Aleksandrs ar Diānu un Vladimirs ar Esteri - skatoties šos divus pārus pirmajās atlases kartās grūti bija pateikt kurš būs kurā vietā. Lai gan jau pusfinala Vladimirs sāka izskatities pārliecienošāks. Un finalā šķiet, ka Diāna pārstresojās un aiz vēlmes izdarīt vēl labāk pieļāva kļūdas. Bet arī šie divi pāri priekš sava vecuma ir pietiekami stipri un pie atbildīga darba var daudz ko sasniegt!
Everts un Elīna - izskatījās šajā finālā kā "jauniņie" un tā tas arī ir. Protams šī pāra stiprā puse ir ST un to viņi arī, ceru, pierādīs, pēc mēneša ST čempionātā. Bet nevajag aizmirst, ka pāris ir izcīnоjis ceļazīmi uz PČ 10 dejās un pie LA nāksies kārtīgi piestrādāt.

Александра 22.02.11 19:19
Юниоры 2 показались неинтересными, кроме обожаемого мною Натана. А еще очень жаль Элину, жаль потому, что осталась без чудесного партнера. Какая была пара... Остается только утереть слезу.

eh 14.03.11 23:17
Elinu konkretno vitjagival Vova...tam para vsja stroilasj na njom...zhalj, obozala etogo pacanjomnka((( sej4as konecno slozno bez takogo talanta!!

Admin
Admin

Number of posts : 12
Join date : 27.04.11
Age : 31
Dzīvesvieta : Latvia

https://fordance.forumlv.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā