ForDance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvijas LA deju čempionāts - Jaunieši

Go down

Latvijas LA deju čempionāts - Jaunieši Empty Latvijas LA deju čempionāts - Jaunieši

Post  Admin Trešdiena Aprīlis 27, 2011 5:05 pm

Zivtele 09.02.11 00:08
Šķiet jauniešu grupa solās būt viena no interesantākajām grupām noteikti... Saksim balsot! Kurš būs čempions?

Lelle 09.02.11 10:59
Šeit pat grūti ir ko prognozēt, jo tiešām uzvarētāja vārds būs atkarīgs no vairākiem faktoriem - no tā kā dejos pāris TIEŠI 12.februārī, no tā kāda gaume būs tiesnešiem - kas kam tieši vairāk pievērsīs uzmanību (zenam vai meitenei, tērpam, emocijām vai tehnikai, lieliem vai maziem...), no pāru treneru "darba". Jebkurš var kļūt par čempionu! Un domāju, ka tāpat kā pagājušo gadu cīņa sšksies jau 1/2 finālā par iekļūšanu FIN, nu un tālāk jau no FIN sastāva....

AigarS 14.02.11 00:13
Patīkami pārsteidza uzvarētāji un pelnīta uzvara. Šoreiz visas zvaigznes debesīs bija izkārtojušās Freimaņa&Mucenieces pusē – vispirms, labs tehnisks dejojums (bērni no mazotnes trenējas pie labiem pedagogiem), otrkārt pāris beidzot sadejojies un atradis savu stilu, imidžs bija perfekts – skaisti pārdomāti tērpi, emocionālais stāvoklis arī stabils visa čempionāta gaitā. Un kā rezultātā – uzvara! Bet... Lai startētu PČ vel daudz-daudz jāstrādā, bet laika atlicis maz. Un vel, nevajag aizmirst, ka 2.-3.vietu ieguvēji min uz pēdām un noteikti tagad strādās vel un vel vairāk. Un kas zina kā būs nākamajā reitingā...
Čiapas&Andreičuka. Nu nebija šoreiz tā kā gribējās vai plānojās! Manā skatījumā 2.vieta – tas vel ir labi... Vienmēr jāatceras, ka tevi var apdejot ne tikai kāds no plānotiem konkurentiem, bet kāds ar kuru nebiji rēķinājies. Jāprot ir ar godu gan uzvarēt, gan zaudēt!
Frickauss&Orleāne. Šī nebija viņu diena. Viena man pazīstama kundzīte, pēc 1/2FIN nodejotas sambas man pajautāja – „vai Frickauss šodien nedejo?” Šīs jautājums dod atbildi uz jautājumu – kapec 3.vieta. ½ fināla sniegums nebija pārliecinošs, bet FIN pretēji bija tikai un vienīgi „bravurisms”. Tā nu tas ir – te tu esi zirgā, te... Bet dzīve nav beigusies un ja plinti krūmos nemetīs, bet izdarīs pareizus secinājumus tad viss vel ir iespējams!
Arājs&Voložaninova. Pāris vel nav sadejojies, vel jāmeklē savs stils. Prespektīva nenoliedzami ir. Laikam jāpiedomā ir pie tā, ka Arājs ir strauji izaudzis un kādam ļoti gudram LA cpečukam jāiesaka viņam kā dejot LA ar šādām ķermeņa proporcijām, ko darīt ar garām rokām un kājām. Pasaulē ir daudz ļoti labi dejojošu gara auguma latīnistu. Par to derētu padomāt, un es domāju, ka zēna tēvam nesastādīs grūtību sarunāt stundas pārim pie kāda speciālista. Bet pagaidām, šī pāra vienīgā trumpe ir garie augumi, pateicoties kuriem, pāris pamanāms uz laukuma no jebkuras vietas!
Junelis&Szypulska . Nevaru pateikt neko ne labu, ne sliktu par dejojumu. Protams priekš 1.gada Jauniešos rezultāts ļoti labs!
Vel patika Kārkliņš ar Solu. Domāju viņi droši varēja būt Finālā un ar laiku noteikti tur būs.

Александра 22.02.11 19:09
А еще где-то, совсем непонятно где, остался Вадим Кузнецов, такого "конца" которого невозможно простить тем, кто его уволок от Кочетовой.
Один из самых ярких и многообещающих Юниоров Латвии совершенно пропал и потерялся, спасайте парня, пока не стало совсем поздно!!!!!

22.02.11 19:16
Еще добавлю. Хорошо, что наконец-то хоть у кого-то открылись глаза на пару Артура Войцеховича и хоть кто-то, наконец, за долгие годы заметил, что мальчик-то талантлив. Тренерам хочется посоветовать все-таки как-то морально готовить танцоров к тому, что они и в финал могут попасть. А то попали и настолько, видимо, опешили, что не о борьбе думали, а только о том, что они в финале... И не показали почти ничего из того, что могли-бы показать, судя по полуфиналу.

Почемучка 23.02.11 13:59
Александра пишет:


А еще где-то, совсем непонятно где, остался Вадим Кузнецов, такого "конца" которого невозможно простить тем, кто его уволок от Кочетовой.
Один из самых ярких и многообещающих Юниоров Латвии совершенно пропал и потерялся, спасайте парня, пока не стало совсем поздно!!!!!

Мне тоже он нравится ещё с "ранних" юниоров - маленький такой беленький, зато как танцевал и СТ, и ЛА (!). Казалось вот уж кому открыта дорога в чемпионы всего на свете. И партнерша подтянулась со временем. И вдруг - бац! - ушли в Дзинтарс и куда-то затерялась их ЛАтина...

Александра 23.02.11 19:34
Да и СТ не тот, который был, хотя "Дзинтарс" и стандартным клубом считался. Мамаши "Даугавские" рассказывали, что Кочетова его пестовала с малых лет, как собственного сына. Чуть не чекнулась, когда его первая партнерша взбрыкнула, тоже, кстати, непонятно, куда девчонка пропала, ушла тоже в "Дзинтарс" и "с концами", с Югансом-младшим "по за-чертой" пофигурировала и исчезла. Потом вроде за Германию "чемпионила" какое-то время, а сейчас смотрю, ее "немец" с другой уже... И Юганс с Ермиловой пропали, эти-то где? Чего не танцевалось-то?
А пара Кузнецов-Гордымова вообще была невероятной, яркой, многообещающей и интересной. Но это так, к слову, Джалагония через год у Кочетовой стала ничуть не хуже бывшей, и как-то разницу в росте скрадывать умели, а сейчас мальчишка на пол головы выше стал, пара чудесная внешне, а результат не тот, который могли бы показывать. Кочетова ему, говорят, перетренировываться не давала, матрасик надували, в зале стелили, ножки массировали мальчику. Ужасно жалко, что ей не дали его "до воспитать", думаю, это был бы чистый алмаз, а в "Дзинтарсе" он потерялся, стал одним из многих. Теперь, наверно, ждет свою очередь, может по третьему году в Юношах и ему что-нибудь начнет перепадать, а пока очень жалко пару. И девочку жалко, говорят, очень трудолюбивая девочка, и мальчика жалко.

nunu 24.02.11 17:31
))))))))) tak smeshno 4itatj pro "almazik" i Ko4etovu. )))))) nozki massirovala))))))))))))))
i pro to, 4to "Dzintars" s4italSJA standartnim klubom))))))))))))
ludi, zajmites delom.

Admin
Admin

Number of posts : 12
Join date : 27.04.11
Age : 31
Dzīvesvieta : Latvia

https://fordance.forumlv.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā